סרטון אנימציה חדש מבית איגוד ערים אשדוד - הפרדת פסולת במקור

סטטוס
מתוכנן

לאחר חודשי חשיבה ועבודה משותפת עלה לרשת אנימציה אשר הפקנו בנושא הפרדת פסולת במקור. הסרטון מתאים לצפייה עבור תלמידים, סטודנטים, צוותי חינוך ולקהל הרחב. ניתן לבנות סביב הסרטון מערך שיעור בנושאי פסולת ומיחזור, קומפוסטציה, בעיות סביבה מקומיות ועולמיות ועוד.

לצפייה בסרטון בנושא הפרדת פסולת במקור כאן

 

דודי האשדודי שומר על הסביבה - ועכשיו גם באנימציה !

מהפכת המיחזור בעיר ממשיכה לתת את אותותיה: שדרוג ותוספת של מתקני מיחזור ברחובות העיר, קמפיין העירוני נרחב ופעולות חינוך מקיפות וזאת על מנת לעודד את התושבים להפריד חומרים למיחזור ובכך לצמצם את כמויות הפסולת המועברות להטמנה.
בימים אלו ולראשונה באשדוד הופקו שני סרטוני אנימציה משולבים בקטעי וידאו ותמונות מהעיר, על ידי איגוד ערים לאיכות הסביבה, עיריית אשדוד והמשרד להגנת הסביבה. הסרטונים הוצגו לראשונה בכנס הקיימות הארצי ומיועדים לכלל הגילאים, לתושבי העיר ולאנשי חינוך וכבר כעת מוצעים לצפייה בעמוד הפייסבוק של האיגוד, באתרי האינטרנט של האיגוד www. env.co.il והעירייה ashdod.muni.il
כותבי ויוצרי הסרטונים, שרון מרק מאיגוד ערים ודוד בן זינו מהחברה העירונית לתרבות הגו תסריטים בהם גיבור הסרטונים הוא הילד "דודי האשדודי" אשר מטייל ברחובות אשדוד ולומד תוך כדי על מיחזור באשדוד, מוקדי המיחזור, חשיבות השמירה על הסביבה צרכנות נבונה וקניות חסכוניות ועוד.
"אנו גאים מאד בתוצאה הסופית" אמרו השניים והוסיפו :"העלילה מתרחשת בין רחובות העיר וסמליה. התמונות המשולבות לאורך הסרטונים וקטעי הוידאו נבחרו בקפידה על מנת לשקף את אשדוד היפה והירוקה. אנו מאמינים כי הדמות "דודי האשדודי" שעיצבנו כילד עירוני טיפוסי יחד עם הצילום האותנטי ברחבי העיר תביא את הצופים להזדהות עם המסרים ולהעלאת המודעות לנושאי הסביבה". 
ד"ר ענת רוזן: "הפקת הסרטונים התאפשרה כחלק מתכנית חינוכית נרחבת בנושאי מיחזור וצמצום פסולת בעיר אשדוד המובלת על ידי האיגוד והעירייה מזה שנתיים. במסגרת אותה תכנית הופקו אירועי שיא לכלל הקהילה, פוזרו תשתיות למיחזור במוסדות חינוך, נערכות פעילויות בכיתות ומחוצה להן ועוד ובעלות כוללת של חצי מיליון ₪." 
כידוע, באשדוד ניתן למצא פתרונות איסוף למיחזור חומרים מגוונים כמו בקבוקי פלסטיק, טקסטיל, גזם, נייר, עיתון, קרטון, סוללות ולאחרונה גם זכוכית. מאות מתקני המיחזור מפוזרים לנוחיות התושבים ברחבי העיר כולה על מנת לתת מענה נגיש ונוח ולמען השמירה על הסביבה של כולנו.

הנכם מוזמנים לצפות, להנות ולהתרשם ממגוון אפשרויות המיחזור שהעיר מציעה לתושביה.

לצפייה בסרטון בנושא מיחזור  כאן

לצפייה בסרטון בנושא צרכנות נבונה כאן

לצפייה בסרטון בנושא הפרדת פסולת במקור כאן


תמונות לפני

לא צורפו תמונות

תמונות אחרי

לא צורפו תמונות

סרטון וידאו

כללי

כותרת

עוד מידע